0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0
0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0

Standard-S-ABK
61 Tuş Klavye Standı
KDV Dahil :9.000
9.000
Havale/EFT :9.000
Favorilere Ekle
Fiyatı düşünce haber ver

100TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz

% 100 Güvenli
Alışveriş

2 Yıl Distribütör
Garantisi

Tüm Sorularınız İçin
0(212) 249 86 36

İade & Değişim
Garantisi

Vade Farksız
6 Taksit

Standard Serisi


Klavye standlarında yeni bir standart

Standard serisi, gücü, tasarımı ve çok yönlülüğü vurgular, ve bunları tarzı ve kalitesiyle sunar. Standard ürün yelpazesi tüm performans tarzlarını ve müzisyenleri kapsar, küçük enstrümanlardan tam boyutlu klavyelere kadar bir dizi ekipmanı barındırır ve ayrıca çoklu klavye setuplarının da üstesinden gelir.


Genel Özellikler


Hızlı sabitleme mekanizması sorunsuz kurulum sağlar

Kurulumu hızlı ve kolaydır ayrıca bir alet gerektirmez. Çabuk açılabilen kollu mekanizması sayesinde iskelet, kolay kurulum veya sökme için hızlı bir şekilde demonte edilebilir.


Raf yüksekliği ve duruş açısı hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilir

Dış düğme, kat(klavye rafı) yüksekliğini ayarlamanıza olanak tanır ve iç kol, açıyı dişliler olmadan serbest bir aralıkta ayarlamanıza olanak tanır. Ayarlanabilir yükseklik, oturarak veya ayakta performansa uyum sağlayabilir ve raf sabit üniteden kolayca ayrıldığından, prova sırasında standı istediğiniz yüksekliğe ayarlayabilir ve daha sonra, performans esnasında aynı ayarlara sahip olacağınızı bilerek söküp taşıyabilirsiniz. Ayrı satılan ek bir raf bağlantısı ekleyerek enstrümanlarınızı en rahat çalma açısına (örneğin alt enstrümanı düz tutarken üst enstrümanı hafifçe kendinize doğru eğerek) kolayca yerleştirebilirsiniz.


Klavye tutucular genişlik ve derinliğin ayarlanmasını sağlar

Mükemmel tutma gücüne sahip iki polimer klavye tutucu dahildir. Tutucuların konumunu ayarlayarak çeşitli şekillerde ve boyutlarda klavyeleri yerleştirebilirsiniz. Küçük bir synthesizer, controller veya performans klavyesini tutmak için, kompakt bir düzende iki tutucu arasındaki boşluğu daraltabilirsiniz. İki raflı bir setup için, alt tutucuları kendinize yakın ve üst tutucuları kendinizden uzağa ayarlayabilir, böylece üst ve alt enstrümanların üst üste gelmesini engelleyerek her birinin uygun bir çalma pozisyonunda olmasını sağlayabilirsiniz. Taşıma sırasında veya kullanılmadığında tutucular, kompakt depolama için rafların arasına yerleştirilebilir.


İki raflı setuplar oluşturmak için ayrı olarak satılan özel aksesuarlar ekleyin

Standard Serisi, yüksek derecede genişletme imkanı sağlar. Seride ayrıca bir raf ve iki klavye tutucu içeren, ayrı satılan bir raf paketi de mevcuttur. Bu, Standard Serisini iki raflı bir stand olarak kullanmanızı sağlar.


Standard-S-ABK


61 tuşlu klavyeleri desteklemek için ideal olan şık bir klavye standı

Standard-S-ABK, 61 tuşlu klavyeli setuplar için idealdir. Şık bir formdaki krom kaplı çelik iskeleti, enstrümanınızı güvenli bir şekilde destekler. Rafların yüksekliği, açısı, derinliği ve sayısı ayarlanabilir, bu da hemen hemen her ekipman kurulumu için optimizasyon yapabilmenizi sağlar. Hem sağlam hem de şık olmasının yanı sıra, bu stand aynı zamanda son derece portatiftir, bu sayede sahne, stüdyo veya diğer herhangi bir sahne durumunda mükemmel bir seçim haline gelir. Standard-S-ABK, klavye standları için yeni bir standart belirliyor.


Alüminyum iskelet, ultra hafif bir tasarım sunar

Tamamen alüminyum iskeletten yapılmış olan Standard-S-ABK oldukça hafiftir (6.3 kg). Zarif görünümüne ve minimum ağırlığına rağmen klavyelerinizi güvenli bir şekilde destekleyecektir. Demonte edildiğinde son derece kompakt ve taşınabilir hale gelir.


Müzisyenin rolüne vurgu yapan şık tasarım

Standard-S-ABK, alüminyum iskeleti ile sahnede güçlü ve işlevseldir. Stand yüksekliğini düşürerek kompakt bir tasarım elde ettik. Siyah renkli alüminyum tasarım, müzisyenin sahnedeki varlığını vurgular.


Teknik Özellikler

Boyutları 
1,250 (E) mm x 600 (D) mm x 950 (Y) mm

Maksimum Klavye Genişliği
1,130 mm

Ağırlık
6.3 kg

Yükseklik Ayarı Mesafesi
650 - 950 mm

Maksimum Yük Kapasitesi
30 kg (raf başına) veya 60 kg (Toplamda)

Uyumlu Raf Ünitesi
STA-S-B


 
destek içerik gelecek
BENZER ÜRÜNLER
VOLCA RACK 2x2
Volca Serisi / Stand

2.228
ST-SV1-BK
SV1 / Stand

2.813
ST-WL
SV-2 / SV-1 / D1 Standı

5.063
Standard-M-SV
73/76 Tuş Klavye Standı

9.000
Standard-L-ABK
88 Tuş Klavye Standı

9.000
ST-B1 BK
B1/B2 için özel piyano standı

2.250
ST-B1 WH
B1/B2 için özel piyano standı

2.250


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.