0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0
0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0

ADIO AIR-GT
50 Watt 2x3" Bluetooth Gitar Amfisi
KDV Dahil :14.025
14.025
Havale/EFT :14.025
Favorilere Ekle
Fiyatı düşünce haber ver

100TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz

% 100 Güvenli
Alışveriş

2 Yıl Distribütör
Garantisi

Tüm Sorularınız İçin
0(212) 249 86 36

İade & Değişim
Garantisi

Vade Farksız
3 Taksit

Boyutundan daha iyi performans gösteren 50W amfi

 

Kompakt ve hafif olmasına rağmen Adio, 50W stereo çıkışa sahip yüksek wattlı power ampfi ile donatılmıştır. Sınıfının diğer amfilerinden daha iyi performans gösteren şaşırtıcı bir ses duygusu sunar. 2 x 3 "stereo hoparlör sistemi, inanılmaz bir çalma ve dinleme deneyimi yaşatır. Yüksek çıkış kapasitesine sahip olan Adio, tam teşeküllü bir amfi olduğundan evde bir pratik amfisi olarak kullanmak için ideal olduğu kadar bir performans ampfisi olarak da etkilidir.

 
 

Özel tasarım gövde, güçlü ve net bir ses sağlar

 

Adio, hem bir gitar/bas amfisinden gelen sert kabin rezonansını hem de evde tipi hoparlörlerin berrak sesini yansıtır. Kabin yapısında kullanılan yeni fikirler sayesinde çok amaçlı Adio, her iki senaryoda da üstünlük sağlıyor. Ünitenin boyutunu aşan bir ses yoğunluğu sağlayan bas refleks yapısı ve stereo hoparlörlerden beklediğiniz mekansal bir derinlik duygusunu yansıtan bir yapıya sahiptir. Hoparlörler, hem performans hem de dinleme için parlayan, güçlü ve yüksek kaliteli ses yaratan gelişmiş bir eğik gövde tasarımıyla yapılmıştır.

 

 

Bölünmüş bir kabin tasarımı

 

İstenmeyen kabin rezonansını önlemek için, hoparlörleri sabitleyen iç kutu arka bölmeden tamamen ayrılmıştır. Dahası, iç kutu Sol ve Sağ'ı uzamsal bir duygu ile stereo ses üretmek için bağımsız alanlara ayırır. Paralel yüzeyleri en aza indirgeyen, ses kalitesini olumsuz yönde etkileyebilecek istenmeyen titreşimleri bastıran bir gövde tasarımı ile sağlamlığı artırılmıştır.

 

 

Petek yapılı hoparlör çerçevesi

 

Ön ızgarada hoparlör alanın bir altıgen set ile delikli bir petek yapısı kullanılır. Bu sayede etkili bir şekilde gücü korurken aynı zamanda maksimum alan sağlar. Açıklığın yüksek oranı ve hoparlörün serbestliği,  sesin net ve doğrudan olmasını sağlar.


 

Portatif tasarım, düşük frekanslı çalımı daha da geliştirir

 

Bas refleks bölümünde kabin portunun giriş ve çıkışında pürüzsüz bir genişleme yaratan bir bileşen kullanılır. Bu, istenmeyen gürültüyü en aza indirir ve ayrıca düşük frekanslı çalımı daha da artırmak için bas refleksin verimliliğini arttırır.

 

 

Benzersiz şekli gelişmiş bir dinleme deneyimi sağlar

 

Adio'nun benzersiz eğimli tasarımı, hoparlörlerin diyagonal olarak yukarı doğru işaret etmesini sağlayarak, çıkışın kısa mesafelerde bile doğrudan kulaklarınıza ulaşmasını sağlar. Bu, performans veya dinlemenin her zaman en tatlı yerinde keyfine varabileceğiniz anlamına gelir. Gövde paralel yüzeyleri en aza indirgemek için tasarlanmıştır ve herhangi bir dahili rezonansı bastıran pürüzsüz bir ses verir.


 

Kabine entegre edilmiş bir tutma yeri

 

Kabinin arka kısmına yerleştirilmiş gömme bir yuvaya sahip olan Adio, şık görünşünü kolay taşınabilirlik ile birleştiriyor.

 

 

Pille çalışırken 8 saat sürekli çalışma süresi

 

Hafif gövdesi sadece 2.9 kg / 6.39 lb'dir.

 

Yüksek çıkış gücüne rağmen, Adio pille de çalışabilir. Sekiz adet AA pil 8 saate kadar sürekli çalışma sağlar. Ağırlık olarak 2.9 kg/6.39 lb.'lik bir seviyede olan Adio, son derece rahat taşınabilir. Performansınızın keyfini çıkarmak veya başka şeyler dinlemek için yanınızda götürebilirsiniz.

 

 

VOX'un tescilli VET (Virtual Element Teknolojisi) modelleme teknolojisi

 

Adio VET (Virtual Element Teknolojisi) kullanır. VET, orijinal amfinin çıkış sesini taklit etmek yerine, bileşenlerini ve devre tasarımını titizlikle modeller. VET, mühendislerin kendi kulaklarına güvenerek ve belirli bir amfi ünitesinin durumundan etkilenerek değil, orijinal amfinin özelliklerini mükemmel şekilde karakterinden alır. Yüksek ses kalitesini sağlamak için yüksek performanslı bir DSP ile donatılmıştır.

 

 

Buna ek olarak, Adio Air GT'deki distortion algoritmaları, pena nüanslarınızı örtbas etmeden, onları en iyi şekilde yansıtarak nihai dokunuş tepkisinin tadını çıkarmanıza izin verecek şekilde işlenmiştir.
 

 

23 çeşit gerçekçi ve geniş seçenekli amfi modelleri

 

Toplamda 11 dahili amfi modeli, VOX'un efsanevi AC30'unu, yüksek-gainli ve clean amfi modellerini içerir. Modeller dikkatli bir şekilde kompakt Adio'nun potansiyelini kullanacak şekilde ayarlanmıştır, böylece hepsi gerçekten kullanışlı ve yüksek kaliteli amfi modelleridir. Tone Room yazılımını kullanarak toplam 23 çeşit amfi modeli seçebilirsiniz. Sadece tek bir cihazla, klasik amfilerden, lüks butik amfilere kadar bir çok çeşit amfinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Bütün bu efektler de sağlanmaktadır: chorus/tremolo (FX1) gibi dört modülasyon tipi efekt ve delay/reverb (FX2) gibi dört ortam türü efektler yerleşiktir. Stereo hoparlörlü Adio, yüksek kaliteli stereo efektlerle donatılmıştır ve gürültü azaltma da dahil olmak üzere toplam üç efekti aynı anda kullanabilirsiniz. Amfi modellerinde olduğu gibi, Tone Room yazılımını kullanarak toplam 19 efekt çeşidinden birini seçebilirsiniz: FX1 için 11, FX2 için 8 çeşit.

 
 

Bluetooth ile, USB ile

 

Tone Room yazılımı, Adio'nun özünü ortaya çıkarır.

 

Tone Room düzenleyici/kütüphane yazılımı, daha zengin amfi modelleri ve efekt seçimi yapmanızı ve ayrıca ayrıntılı parametreleri ve ses EQ ayarlarınızı özelleştirerek Adio'nun potansiyelinden tamamen faydalanmanızı sağlar. Adio'ya sekize kadar özel amfi ve efekt kaydedilebilir. Tone Room birden fazla platformda çalışır: Windows, Mac, iOS ve Android.

 

 

Adio Air ek olarak Bluetooth MIDI'yı desteklemektedir; böylece parametreleri kablosuz olarak kontrol edebildiğiniz için, favori cihazınızı kullanarak sesinizi zahmetsizce tasarlayabilirsiniz.

 

 

Bluetooth ile, AUX ile

 

Dinlemek için hoparlör olarak üstün performans

 

Adio, saf, analog kalitede ses veren bir ses hoparlörüyle aynı derecede performans gösteriyor. 50 Watt'lık yüksek bir çıkış ile, Adio, düşükten yüksek aralıklara dengeli, son derece berrak bir ses verir.

 

 

Audio Air ayrıca Bluetooth ile ses vermeyi destekliyor. Bluetooth'u kullanarak bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza bağlayabilir ve en sevdiğiniz müzikleri her iki cihazdan da oynatmak için kullanabilirsiniz. Oturma odasında veya yatak odasında kişisel zevk almak veya bir mağazada fon müziği çalmak için veya dış mekanda kullanım için bu ünitenin yüksek çıkış gücü, pil kullanımı ve avantajlarından yararlanan çeşitli durumlarda keyifli bir dinleme deneyiminden ve kompakt boyutundan yararlanabilirsiniz. 

 

 

Elbette bir AUX giriş jakı da sağlanmaktadır. Bu, en sevdiğiniz şarkıları dinlerken beraberinde çalmanın tadını çıkarmanızı kolayca sağlar.

 

 

Acoustage ile sanal çevre deneyimini yaşayın

 

Adio, "Acoustage" sanal çevre teknolojisi ile donatılmıştır. Bu işlevi aktif ederek, şaşırtıcı derecede geniş stereo efekti elde edebilirsiniz. Bu işlev, stereo efektle birlikte kullanıldığında daha etkileyicidir; sanki kendinizi geniş bir sahnede hissetmenizi sağlayan bir gitar/bas amfisi sesi verir veya geniş bir ortamdaysanız benzersiz bir çok kanallı hoparlör sisteminin alana yayılan çevresel sesini hissedersiniz.

 

 

* Acoustage (KORG'un Sanal Çevresel Teknolojisi) Nedir?

 

KORG tarafından geliştirilen, benzersiz bir kişisel akustik alan yaratılmasına izin veren, devrim yaratan bir sanal surround teknolojisi. Sadece ön stereo hoparlörleri kullanarak, benzeri görülmemiş bir üç boyutlu akustik deneyim üretebilir. Gerçek bir ses sisteminin akustik bir analizini gerçekleştirdiği ve buna bağlı olarak sistemin çeşitli yönlerini optimize ettiği için mümkün olan en iyi sonucu sağlar.

 

 

Müzik çaları desteklemek için birçok özellik

 

 

Ses ekolayzerı

 

Ünite, istediğiniz şekilde seçebileceğiniz dört adet önceden ayarlanmış EQ ayarı sağlar. Ayrıca, grafik parametrenin her frekans bandında ayrıntılı ayarlamalar yapmak için Tone Room yazılımını kullanabilirsiniz. Ayrıca, VOX'un orijinal "Bassilator" devresi için EQ tarafından erişilemeyen düşük frekans aralığını kapsayan ayarlar yapmak için de Tone Room'u kullanabilirsiniz; bu boyuttaki birimlerden beklemeyeceğiniz ultra düşük frekanstaki seslerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Yaptığınız en fazla dört EQ ayarı yerleşik olarak kaydedilebilir.

 

 

Gürültü azaltma

 

Yüksek gainli sesler kullanırken istenmeyen gürültüyü azaltmak için bir gürültü azaltma özelliği sağlanmıştır. Beş adımda ayarlanabilir.

 

 

Drop akortları da destekleyen otomatik tuner

 

Adio ayrıca gitar/bas çalmak için vazgeçilmez bir akort özelliği de sunar. Tuner yarım-ses alttan ayarlama modunu da desteklemektedir.

 

 

USB ses arabirimi

 

Adio bir USB portuna sahip olduğundan, bilgisayarınızı veya tabletinizi bağlayabilir ve Tone Room yazılımını kullanabilirsiniz ve performansınızı kaydetmek veya oynatmak için Adio'yu bir USB ses arabirimi olarak kullanabilirsiniz.Tone Room yazılımı üç yönlendirme türü arasında geçiş yapmanızı sağlar: monaural/stereo kayıt veya re-amp.

 

 

JamVOX III modelleme yazılımı dahildir

 

JamVOX III modelleme yazılımı da pakete dahil olduğundan, gitar çalmayı PC'nizde kolayca yapabilirsiniz. Mevcut bir parçadan belirli bir bölümü iptal etmenizi veya çıkartmanızı/vurgulamanızı sağlayan GXT özelliğinden yararlanabilirsiniz; öğrenmekte olduğunuz veya çalıştığınız bir şarkından bir döngü çalmak ve hatta temposunu değiştirmek için müzik çalar özelliğini kullanabilirsiniz. ASIO sürücüleri destekler, bu nedenle de bir DAW veya gitar amfi simülatörü gibi JamVOX III dışındaki yazılımlar aracılığıyla kayıt yapabilir ve oynatabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Amfi Modeli Sayısı
11 (Tone Room ile kullanıldığında 23)

 

Efekt Sayısı

     Efekt 1 tipi Modulation: 4 (Tone Room ile kullanıldığında 11)
     Efekt 2 tipi Delay/Reverb: 4 (Tone Room ile kullanıldığında 8)

 

Kullanıcı programı sayısı
8 (iki banka x dört program)

 

Geniş Stereo Efekti (Virtual Surround)
Off, On

 

Gürültü azaltma
Off, 1 - 4 kademe

 

Ses Ekolayzer
Off, Loud, Bass Boost, Mid Boost, Treble Boost

 

Giriş/Çıkış Jackları
INPUT Jack, AUX IN Jack, Kulaklık çıkışı, USB (B tipi) Port

 

Kablosuz bağlantı
Bluetooth (A2DP Sink)
Bluetooth düşük enerjili (MIDI)

 

Power Amfi çıkışı
Maksimum ortalama. 25 W x 2 RMS @ 8 ohms

     Pille kullanırken: Maksimum ortalama. 2.5 W x 2 @ 8 ohms

 

Hoparlörler
3", 8 ohms x 2

 

Sinyal işleme

     Sample Rate: 44.1 kHz
     A/D Conversion: 24-bit
     D/A Conversion: 24-bit


 

Güç kaynağı

AA pil (alkalin pil veya nikel hidrat pil): 8 pil
veya beraberinde verilen AC adaptör (DC 19V)

 

 

Güç tüketimi
3.42 A

     Pille kullanıldığında: 200 mA

 

Pil ömrü
Maksimum 8 saat (alkalin pille kullanıldığında)

 

Boyutları (E x D x Y)
360 x 165 x 163 mm / 14.17" x 6.50" x 6.42"

 

Ağırlık
2.9 kg / 6.39 lb. (excluding batteries)

 

Beraberinde verilenler

AC adaptör, Güç kablosu, JamVOX III indirme kartı

 

 

Amfi Modelleri (Toplam 23 tip)

     Tek başına kullanıldığında (11 tip): DELUXE CL (NORMAL), AC30, BOUTIQUE CL, AC30TB, BOUTIQUE OD, TEXAS LEAD, BRIT 1959 (NORMAL),            BRIT 800, BRIT VERB, DOUBLE REC, FLAT

     Tone Room ile kullanıldığında (12 tip ek): DELUXE CL VIBRATO, TWEED 4x10 BRIGHT, TWEED 4x10, BRIT 1959 TREBLE, BRIT VM, SL-OD, CALI          ELATION, ERUPT III CH2, ERUPT III CH3, BOUTIQUE METAL, ORIGINAL CL, ACOUSTIC SIMULATOR

 

 

Efekt 1 Tipi Modulation (Toplam 11 tip)


     Tek başına kullanıldığında (4 tip): CHORUS (STEREO CHORUS), FLANGER (BLACK FLANGER), PHASER (ORG PHASER 1), TREMOLO (TWIN                TREM)

     Tone Room ile kullanıldığında (7 tip ek): CE CHORUS, STEREO FLANGER, ORG PHASER 2, SMALL PHASE, DUO PHASE (FREE), DUO PHASE               (SYNC), HARMONIC TREM

 

 

Efekt 2 Tipi Delay/Reverb (Toplam 8 tip)

     Tek başına kullanıldığında (4 tip): ANALOG DELAY, WIDE DELAY, SPRING, HALL

     Tone Room ile kullanıldığında (4 tip ek): TAPE, CROSS DELAY, ROOM, PLATE

 

 

* Bluetooth, Bluetooth SIG, Inc.'in tescilli ticari markasıdır.
* Apple, Mac, iPad, iPhone, iPod touch, iTunes ve Mac, Apple Inc.'ın tescilli ticari markalarıdır.
* Android ve Google Play, Google Inc.'in tescilli ticari markalarıdır.
* Tüm ürün, şirket ve standart adlar ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.
* Ürünlerin görünümü ve özellikleri haber verilmeksizin değiştirilebilir.

destek içerik gelecek
BENZER ÜRÜNLER
AV60
60 Watt Analog Valve Seri

16.500
VT20X
20 Watt Valvetronix Seri

10.890
VT40X
40 Watt Valvetronix Seri

14.025
AC4C1-BL
4 Watt 1x10

17.325
AC4C1-12
4 Watt 1x12" AC Seri

17.325
AC4HW1
4 Watt Greenback Hand Wired Seri

28.050
AC10C1
10 Watt 1x10" Custom Seri

22.275
AC15C2
15 Watt 2x12

41.250
VX50-AG
50 Watt VX50 Seri Akustik Gitar Amfisi

10.560
AC15HW1-X
15 Watt Alnico Blue Hand Wired Seri

54.450
VX50-BA
50 Watt VX50 Seri Bass Gitar Amfisi

10.560
VX50-KB
50 Watt VX50 Seri Klavye Amfisi

10.560
AC15HW1
15 Watt Greenback Hand Wired Seri

47.850
AC15CH
15 Watt Custom Seri Kafa Amfi

42.900
AMPLUG I/O
amPlug Serisi Kulak Amfisi

1.617


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.