0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0
0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0

Keystage-49
49 Tuş Controller/MIDI Keyboard
KDV Dahil :20.625
20.625
Havale/EFT :20.625
Favorilere Ekle
Fiyatı düşünce haber ver

100TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz

% 100 Güvenli
Alışveriş

2 Yıl Distribütör
Garantisi

Tüm Sorularınız İçin
0(212) 249 86 36

İade & Değişim
Garantisi

Vade Farksız
3 Taksit

Yaratıcı ilham gücü etkileyici yeniliklerle buluşuyor

 

 

MIDI 2.0 Deneyimini Serbest Bırakın - üstün Poly Aftertouch Kontrol Cihazı


Keystage, prodüktörler ve sahne sanatçıları için en üst düzey MIDI klavye çözümüdür. MIDI 2.0 Property Exchange'i benimseyen ilk klavye olan Keystage, benzersiz bir entegrasyon ve kontrolü parmaklarınızın ucuna getirerek müzik yapma deneyiminizi tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

Olağanüstü dokunma tepkisi, Polifonik/Kanal Aftertouch ve MPE (MIDI Polyphonic Expression) uyumluluğu ile yeni bir klavye tasarımına sahip olan Keystage, parametrelere özel OLED ekranları aracılığıyla uygulamalı kontrol ve anında görsel geri bildirim sunar. Güçlü bir arpej oluşturucuya, bir dizi akor moduna, entegre bir ses arayüzüne ve Ableton Live ile resmi entegrasyona sahiptir.

İster stüdyoda müzik üretin ister canlı performans sergileyin, Keystage müzikal yaratıcılığınızın kesintisiz akmasını sağlamak için dikkat dağıtmadan, benzersiz ve entegre olan bir deneyim sunar.

 

 

İlham kimseyi beklemez

 

Kurması zaman alan MIDI mapping'e, tahminlerle çalışmaya ve kaydedilemeden kaçan ilhamlara elveda deyin. İlham perisi geldiğinde, müzikal fikirlerinizi hızlı ve hassas bir şekilde kaydetmeniz gerekir; Keystage tam da bunu yapmanıza olanak tanır.

Keystage, MIDI 2.0'ın potansiyelinden gerçek anlamda yararlanan ilk klavye olarak yenilikçiliğin ön saflarında yer alıyor. Klavyeyi uyumlu yazılıma bağlamanız yeterlidir; Keystage parametreleri otomatik olarak atar ve hatta adlarını kristal netliğinde olan OLED ekranlarında görüntüler. Her ekran, gerçek zamanlı ayarlamalar için özel bir düğmeyle eşleştirilmiştir; bu sayede, her zaman atanan parametreleri ve bunların değerlerini tam olarak görebilirsiniz, bu da size bilinçli kararlar vermenizi ve yaratıcı adımlarınızı bozmadan müzikal içgüdülerinize göre hareket etmenizi sağlar.

Keystage ile anında tak ve çalıştır bağlantının büyüsünü yaşayın. Çoğu DAW ile uyumludur. Ableton Live ve Korg Gadget ile eşsiz bir resmi entegrasyon sağlar.


 

Müzikal benliğinizi ifade edin


Keystage, müzisyenlere müzikal ifadede yeni zirvelere ulaşma gücü veriyor.

Mükemmel hassaslığa ve tepkiye sahip yeni geliştirilen yarı ağırlıklı klavyesi, sürükleyici bir çalma deneyimi sağlar. Keystage, hem kanal hem de polifonik Aftertouch ve MPE (MIDI Polyphonic Expression) desteğiyle hislerin de ötesine geçiyor. Bu çok yönlülük, müziğinize ve canlı performanslarınıza ekstra bir zenginlik katmanı ekleyen detaylı incelikler ileterek çeşitli kaynakları değiştirmenize olanak tanır.

Keystage'in arpeggiator'ü olağanüstü derecede güçlüdür ve diğer MIDI Klavyelerin sunduğu özelliklerin çok ötesine geçen özellikler sunar. Geniş pattern yelpazesi, aftertouch ile tetikleme, rastgele seçim, gate ekleme ve daha fazlasını içeren benzersiz özelleştirme seçenekleriyle tamamlanmaktadır.

Ek olarak, Keystage'in akor modu, kullanıma hazır, ilham veren 32 akor setinden oluşan bir paketten yararlanır. Bunlar, olduğu gibi kullanılabilir veya tamamen özelleştirilebilir ve ekstra 32 kullanıcı ayarlı slotun herhangi birine kaydedilebilir. Her sette bir oktavın her kromatik notasına bir akor atanabileceği için, akorlarınızın tükenmeyeceğinden emin olabilirsiniz! Akorlar, gerçekçi gitar benzeri çalma için tıngırdatma modu da dahil olmak üzere farklı şekillerde tekrar çalınabilir.

Keystage, kesintisiz ve akıcı iş akışı sayesinde müzikal kimliğinizi zahmetsizce ifade etmenize olanak tanır. Hantal ve sinir bozucu kontrolörlerle uğraştığımız günler geride kaldı. Keystage temiz ve verimli bir müzik deneyimi sağlar.


 

Resmi Ableton Live Entegrasyonu

 

Keystage, sektördeki en popüler DAW'lardan biri olan Ableton Live ile resmi entegrasyon sunarak hem transport hem de cihaz kontrolünü parmaklarınızın ucuna getiriyor. Canlı performans müzisyenlerinin ilk tercihi olan Live'ın yenilikçi ikili Session/Arrangement görünümü, pürüzsüz clip tetikleme, loop ve güçlü prodüksiyon araçları sayısız müzik tarzına hitap ediyor.

Keystage, Ableton Live ile derin entegrasyon sunarak Live'ın transport özellikleri ve cihaz kontrolü üzerinde kusursuz kontrol sağlar.

Cihaz kontrolü, Keystage'in Live'da o anda aktif olan cihazı tespit etmesine ve ardından otomatik olarak ilk 8 parametreyle eşleştirmesine olanak tanır! Keystage, cihazları değiştirirken sizi anda tutan kesintisiz ve akıcı bir deneyim için kendisini gerçek zamanlı ve dinamik olarak yeniden yapılandırır.

Hem Ableton Live hem de Keystage MPE uyumludur ve müziğinizde gelişmiş esneklik ve yaratıcı olanaklar sağlar. Live'ın güçlü Drift synthesizer'ı (sürüm 11.3'te mevcut), daha da fazla ifade yeteneği sunmak için MPE'den yararlanır.

Ayrıca Keystage, yazılım paketinin bir parçası olarak Ableton Live 11 Lite ile birlikte gelir. Ableton Live 11 Lite, Live'ın yeni başlayanlar için uygun bir sürümüdür ve müzik oluşturma ve performans yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak temel özelliklerin çoğunu sağlar.


 

Kusursuz DAW kontrolü

 

Keystage, en popüler DAW'larla anında, kusursuz tak ve çalıştır uyumluluğu sunarak, en önemli playback/transport kontrolleriniz üzerinde uygulamalı kontrol sağlar.

Şu anda desteklenen DAW'lar:

Ableton Live (Resmi Entegrasyon)
Korg Gadget (Resmi Entegrasyon)
Logic (*)
FL Studio
Cubase (*)
Studio One (*)
Digital Performer
Pro Tools
Cakewalk
GarageBand (*)
(*) Ek yükleme gerekli


 

Müziğin geleceği burada: MIDI 2.0

 

MIDI 2.0, elektronik müzik üretiminde onlarca yıldır yaşanan en heyecan verici gelişmelerden biridir. Ama bu tam olarak nedir?

MIDI Derneği resmi web sitesinde MIDI 2.0'ın çift yönlü MIDI iletişimi anlamına geldiğini açıklıyor. Şimdiye kadar MIDI 1.0 mesajları tek yönde gidiyordu: vericiden alıcıya. MIDI 2.0 çift yönlüdür ve MIDI'yi monologdan diyaloğa dönüştürür.

Yeni MIDI-CI (Capability Inquiry) mesajları sayesinde MIDI 2.0 cihazları birbirleriyle iletişime geçebilir ve birlikte çalışabilir bir şekilde kendilerini otomatik olarak yapılandırabilir.

Keystage, diğer cihazlarla iletişim kurmak için MIDI-CI Property Exchange mesajlarını kullanır. Hangi Kontrol Değişikliği (CC) parametrelerinin bağlanması gerektiği ve her parametre için görüntülenecek uygun adlar gibi bilgileri alır. Bu bilgiler, Keystage'in çok çeşitli MIDI 2.0 uyumlu cihazlarla iletişime geçebileceği ve her iki yönde bilgi alışverişinde bulunabileceği anlamına gelir. Bu heyecan verici özellik, Keystage'de bulunanlar gibi yalnızca yazılım eklentilerini değil aynı zamanda donanım cihazları da kapsar!

MIDI 2.0 Property Exchange, MIDI DIN kablolarıyla uyumlu olduğundan Keystage, mevcut cihazlarla kusursuz entegrasyon fırsatları açarak ufukta yeni ve heyecan verici olasılıkların önünü açıyor.

Ayrıca Keystage'de geriye dönük uyumluluk sorunu yoktur. MIDI 2.0'ı desteklemeyen cihazlarla MIDI 1.0 kullanarak iletişim kurmaya devam edebilir.


 

Performansınızı yolculuğa çıkarın

 

Keystage yalnızca özelliklerle dolu, inanılmaz derecede güçlü bir MIDI kontroller değildir; Her zaman canlı ekipmanlarınızı kontrol etmek isteyeceğiniz nihai ana klavyedir.

Doğrudan stereo çıkışla donatılmış olan Keystage'i bilgisayarınıza, tabletinize veya akıllı telefonunuza bağlayın ve değerli alanınızda yer kaplayan ek bir donanıma ihtiyaç duymadan doğrudan ses sistemine bağlanın.

Yarı ağırlıklı AT klavyesi yalnızca olağanüstü bir çalma deneyimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Keystage şaşırtıcı derecede hafiftir; 49 tuşlu versiyon sadece 4,2 kg/9,3lb ve 61 tuşlu versiyon 5,0 kg/11,02lbs ağırlığındadır. İnce ve taşınabilir tasarımı kolay taşımaya olanak tanırken, sağlam yapısı uzun süren sahneler ve seyahatler sırasında dayanıklılık sağlar.

Keystage ayrıca esnek özelleştirme seçenekleri de sunar. Ayarları doğrudan menüden değiştirebilir veya bilgisayarınızdaki Korg Kontrol yazılımını kullanarak rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Keystage, iki farklı açıda takılabilen özel bir genişletme plakası içerir; bu da onu tabletler ve diğer cihazlarla beraber kullanım için ideal kılar. 61 tuşlu modelde, plakaların yerleşimini iki farklı konuma ayarlama esnekliğine sahip olursunuz, bu da dizüstü bilgisayarınızı yerleştirmek için sağlam ve dayanıklı bir yüzey sağlar.

Keystage ile sahneyi fethetmek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz!


 

Taşınabilir cihazlarınız için tam boyutlu kontrol ve entegre ses arayüzü

 

Keystage, tak-çalıştır özellikli USB girişi sayesinde yalnızca MIDI verilerini tabletinize veya akıllı telefonunuza aktarmakla kalmaz, aynı zamanda dahili ses arayüzü aracılığıyla favori müzik uygulamalarınızdan ses alır ve doğrudan stereo çıkışı aracılığıyla hoparlörlerinize gönderir. Ek olarak Keystage, mükemmel uyum ve optimum görünürlük sağlayan özel bir genişletme plakasına sahiptir ve bu da onu seyahat ederken modern müzik prodüksiyonu için en iyi hepsi-bir-arada çözüm haline getirir.

 

Güçlü Yazılım Paketi

 

Keystage, müzik prodüksiyonunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için gereken tüm araçları sağlayan inanılmaz bir yazılım seti ile birlikte gelir:

Paket şunları içerir:

 

・Korg Gadget Producer Paketi

 

Korg Gadget en iyi hepsi-bir-arada müzik prodüksiyon yazılımı ve eklenti koleksiyonudur; sezgisel kullanıcı arayüzü, müzik prodüksiyonu için özgürce birleştirebileceğiniz, "Gadget'lar" adı verilen 40'tan fazla küçük synthesizer ve davul makinesi sağlar.
Keystage, "Korg Gadget Producer Paketi"ni içerir: bu paket, Korg Gadget 2 yazılımının sunduğu özelliklerin ve Gadget'ların çoğuyla donatılmış bir versiyondur. *

Korg Gadget ve Keystage arasındaki derin entegrasyon, Gadget'ın parametrelerinin Keystage'de otomatik olarak senkronize edilmesini mümkün kılmasının yanı sıra, Gadget'ın kullanımını daha da kolay ve hızlı hale getirecek genişletilmiş transport kontrolüne sahiptir.

*Kamata, Stockholm, DeeMax, Lexington, Ebina ve Otorii gadget'ları Producer Paketine dahil değildir.

 

・wavestate native LE

 

Tamamı MIDI 2.0 ile uyumlu olan Poly ve Channel Aftertouch'ı kullanan çok sayıda yama sunan wavestate native LE ile Keystage'in yeteneklerinin sınırlarını zorlayarak tüm potansiyelini keşfedin. (*)

*Şu anda yalnızca standalone sürüm MIDI 2.0'ı desteklemektedir.

wavestate native LE, donanım wavestate synthesizer'ın tam uyumlu yazılımı olan wavestate native'in kısmen sınırlı bir versiyonudur.
wavestate native LE, wavestate native ile hemen hemen aynıdır; tek fark, belirli bir DAW projesinde aynı anda yalnızca bir plugin etkin olabilmesidir.

Ayrıca wavestate LE, yalnızca 99,00 USD karşılığında wavestate native'in standart sürümüne yükseltilebilir.

Wavestate native LE yükseltme planı hakkında daha fazla ayrıntı için buraya tıklayın


 

・Ableton Live ve daha fazlası

 

Keystage, farklı üreticilerin çeşitli müzik yazılımlarıyla birlikte gelir. Buna, Keystage'in resmi Live entegrasyon gücünü deneyimleyebileceğiniz güçlü Ableton Live 11 Lite da dahildir.


Teknik Özellikler


Klavye
Keystage-49: Polytouch klavye*, 49 tuş
Keystage-61: Polytouch klavye*, 61 tuş
Velocity hassasiyeti, aftertouch ve polifonik aftertouch özelliklerine sahiptir
Velocity curve: 21 (—10–0–+10)
Oktav aralığı: 7 (—3–0–+3)

 

Kontroller
Pitch bend tekerleği, modülasyon tekerleği, parametre kontrol düğmeleri × 8
VOLUME düğmesi, SETTINGS düğmesi, WRITE düğmesi, EXIT düğmesi, SHIFT düğmesi, ARP düğmesi, CHORD
düğmesi, VALUE ^/ düğmeleri, VALUE kadranı, PAGE —/+ düğmeleri, taşıma düğmeleri, TEMPO düğmesi,
OCTAVE —/+ düğmeleri

 

Ekranlar
Ana ekran: organik EL (elektro-ışıldama) ekran
Alt ekran: organik EL ekranlar × 8

 

Scenes
Scene sayısı: 16

 

Arpeggiator
Arpej ritim kalıpları: 20

 

Akor modu
Ön ayarlı akor setleri: 32
Kullanıcı akor setleri: 32

 

Girişler/çıkışlar ve bağlantı noktaları
USB bağlantı noktası, MIDI (IN, OUT bağlantısı), EXPRESSION girişi, DAMPER girişi, AUDIO OUT (L/MONO, R çıkışları), kulaklık çıkışı

 

Ses çıkışı
SES ÇIKIŞI: 
(Sol/MONO, Sağ): 6,3 mm TS phone jack (dengesiz)
Kulaklıklar: 6,3 mm stereo phone jack

 

Kontrol girişleri
DAMPER (yarım damper destekli)
EXPRESSION

 

MIDI
GİRİŞ, ÇIKIŞ

 

USB
B tipi

 

MIDI/ses arayüzü
MIDI: 1 giriş/1 çıkış
Ses: 2 kanal çıkışı
Ses formatı: 44,1 kHz, 16 bit

 

Güç kaynağı
USB veri yolu gücü veya AC adaptörü (9 V DC, : Korg KA350, ayrı satılır)

 

Güç tüketimi
5 V/500 mA veya daha az (USB ile çalıştırıldığında)

 

Güç tüketimi
4W (AC adaptörü kullanıldığında)

 

Boyutlar (E × D × Y)
Keystage-49: 814 × 234 × 82 mm/32,05 ̋ × 9,21 ̋ × 3,23 ̋
Keystage-61: 979 × 234 × 82 mm/38,54 ̋ × 9,21 ̋ × 3,23 ̋

 

Ağırlık
Keystage-49: 4,2 kg/9,26 lb.
Keystage-61: 5,0 kg/11,02 lb.

 

Dahilinde verilen öğeler
USB kablosu (Tip A-Tip B), genişletme plakası, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, Önlemler

 

Aksesuarlar (ayrıca satılır)
Volume/Expression pedalı (XVP-20)
Foot controller (EXP-2)
Damper pedalı (DS-1H)
Switch Pedal (PS-1, PS-3)
AC adaptörü (KA350)

 

 

* Teknik özellikler ve görünüm, iyileştirme amacıyla önceden haber verilmeden değiştirilebilir.
* Ashun Sound Machines ile geliştirilen Medeli'nin tescilli ticari markasıdır.
* Tüm ürün adları ve şirket adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

destek içerik gelecek
BENZER ÜRÜNLER
MICROKEY-25
25 Tuş Compact Midi Keyboard

3.036
MICROKEY2-37
37 Tuş Compact Midi Keyboard

4.026
MICROKEY2-49
49 Tuş Compact Midi Keyboard

4.950
MICROKEY2-61
61 Tuş Compact Midi Keyboard

6.105
MICROKEY2-25 AIR
25 Tuş Bluetooth Midi Keyboard

4.125
MICROKEY2-37 AIR
37 Tuş Bluetooth Midi Keyboard

5.280
MICROKEY2-49 AIR
49 Tuş Bluetooth Midi Keyboard

6.435
MICROKEY2-61 AIR
61 Tuş Bluetooth Midi Keyboard

7.590
TRITON TAKTILE-25
25 Tuş Usb Controller / Synthesizer

10.395
Keystage-61
61 Tuş Controller/MIDI Keyboard

23.925


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.