0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0
0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0

Garanti ve İade Şartları

Firmamızca satışı yapılan ürünler garanti şartlar yönetmeliği çerçevesinde ve kullanıcı hataları dışında 2 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza durumunda TSE onaylı yetkili teknik servisimiz DTL Elektronik ile  0(212)2924897 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Kullanıcı hataları dışında arızalanan veya defolu çıkan ürünlerin, Teknik servisçe yapılacak kontrolleri sonrasında  fabrikasyon bir arıza tespiti yapıldığında garanti şartları yönetmelliği prosedürü gereği değişimi veya ücretsiz tamiri yapılacaktır.   
                                                                                                                               
Bu tür teknik sebepler veya arızalı hallerden kaynalanan ürünlerin kargo ücretleri firmamıza aittir.
Firmamız sipariş ettiğiniz ürünü tam ve eksiksiz olarak kargo firmasına teslim etmekle yükümlüdür.      
         
Eğer siparişinizin eksik olabileciğini düşünüyorsanız veya ürünü teslim alırken kargoda zarar gördüğünü veya görebileceğini düşünüyorsanız ürün paketini kargo yetkilisinin yanında açınız. Herhangi bir eksiklik veya hasar olması durumunda paketi teslim almayarak kargo yetkilisine zabıt tuttturunuz. Bu tür paketlerin teslim alınmaması ve firmamız ile irtibata geçilmesi önemle rica olunur. İmza atarak ürünü teslim aldığınızda; ürünü tam ve eksiksiz olarak teslim aldığınızı ve kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini beyan etmiş sayılırsınız.

Satın almış olduğunuz bir ürünü, sekiz 8 iş günü içinde koşulsuz olarak iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün teslim edildiği andaki hali ile ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması gerekmektedir.

Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür. Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten bir dilekçeyi sitemizin iletişim formundan başvurarak ürün ve faturanızı firmamıza gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesi onaylandıktan sonra 3-7 iş günü içerisinde ödemiş olduğunuz bedel hesabınıza veya kredi kartınıza geri yatırılacaktır. Bu işlemler sırasında oluşacak kargo ücretleri müşteriye aittir.

Firmamız; üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, test amaçlı kullanım haricinde ürün üzerinde kullanıcı tercihine göre herhangi bir değişiklik yapılması gibi durumları tespit ettiği hallerde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.