0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0
0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0

Poetry
Chopin Özel Seri Dijital Piyano
KDV Dahil :57.750
57.750
Havale/EFT :57.750
Favorilere Ekle
Fiyatı düşünce haber ver

100TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz

% 100 Güvenli
Alışveriş

2 Yıl Distribütör
Garantisi

Tüm Sorularınız İçin
0(212) 249 86 36

İade & Değişim
Garantisi

Vade Farksız
3 Taksit

Chopin Severler İçin bir Piyano

Efsanevi Frédéric Chopin ile ilişkilendirilen iki farklı piyano tonuna sahip, türünün tek örneği bir dijital piyano olan KORG Poetry ile tanışın. Öne çıkan ilk piyano, Chopin'in piyano tercihi olan PLEYEL, ikincisi ise her beş yılda bir Varşova'da düzenlenen prestijli Chopin Yarışmasında kullanılan çağdaş, zarif İtalyan piyanosu.

Referans olarak 19. yüzyıl Fransız piyanosundan kaynak alıanan PLEYEL tonu, çok az sayıda hayatta kalan Pleyel piyanolarda bulunan nadir ve imrenilen bir sestir. Vintage PLEYEL'in titizlikle kaydedilen ve yüklenen yüksek kaliteli ses örnekleriyle donatılmış KORG Poetry dijital piyano, o dönemin özünü çağdaş dünyaya taşıyor. Ek olarak, elektronik bir enstrümanın rahatlığını sunarak sürekli akortlama veya bakım ihtiyacını da ortadan kaldırır.

 

Chopin'le karşılaşmak için iki piyano tonu

KORG Poetry, uluslararası alanda sevilen ve saygı duyulan bir müzisyen olan, ünlü klasik besteci ve piyanist, efsanevi Frédéric Chopin'e ithaf edilmiştir. Poetry, dünya çapındaki piyano tutkunlarına ve Chopin severlere O'nun müziğini yeni ve büyüleyici bir şekilde deneyimlemeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor.

İki seçkin piyano sesini sergileyen Poetry'deki mirasın senfonisini keşfedin: Chopin'in 33. yılından kalma 1843 PLEYEL piyano ve birçok ünlü piyanistin tercih ettiği, ve aynı zamanda ünlü uluslararası Chopin Yarışması ve küresel sahnenin diğer yerlerinde prestijli varlığını yansıtan ünlü çağdaş İtalyan kuyruklu piyanosu.

PLEYEL3'ün sesi, orijinal enstrümanın aslına sadık şekilde yansıtılan 80 tuşa sahiptir. Bu sesin perdesini 430 Hz'e ayarlamak, Chopin'in zihninde yankılanan ses manzarasını yeniden üretir ve onun canlı müzik dünyasını aslına sadık bir şekilde yeniden yaratır.

Çağdaş İtalyan piyanosu nefes kesici, şeffaf ve son derece etkileyici bir ses ortaya çıkarır. Aynı parçanın çağdaş bir yorumuyla bu piyano, ebedi bir bestecinin hayal gücünün özünü yakalıyor. Eğer Chopin bugün burada olsaydı, bu modern şaheserin yankılanan notaları aracılığıyla duygusal dehasını yaratmak için mutlaka ilham bulurdu.

 

Güzel ahşap damarlarla süslenmiş şık dış cepheyle zarafeti kucaklayın

Chopin'in yumuşak ambiyansından ilham alan, güzel ve zarif bir tasarım olan 'Poetic Brown' ahşap damarlı dış kaplamanın zarif cazibesine kendinizi kaptırın. Altınla süslenmiş pedalları ve ayakları lüks bir estetiğe katkıda bulunarak genel ambiyansı yükseltir. Sadece 26 cm'lik ince derinliği ile(devrilme önleyici braket hariç) Poetry, kapak kapalıyken düz bir yüzeyin sağladığı ek rahatlığı sunan şık bir profil elde ediyor.

 

Rahat tuşeli RH-3 klavye - birinci sınıf Japon kalitesi

Kuyruklu piyanonun detaylı tuşesini taklit etmek için titizlikle tasarlanmış Gerçek Ağırlıklı Çekiç Aksiyonu 3 (RH3) klavyeyi deneyimleyin. Ağırlıklı tuşları, pes seslerde daha ağır bir his, tiz seslerde ise daha hafif bir tuşe sunarak otantik piyano deneyimini yansıtır. Sürekli kuvvetli vuruş performansına sahip olan RH3 klavye, hızlı pasajlarda bile notaların yoğunluğunu aslına sadık bir şekilde yeniden üreterek icracının ifade gücünün tavizsiz kalmasını sağlar. Özellikle çevre dostu olan klavye, çekiçlerde kurşun kullanımını ortadan kaldırıyor. Çalınabilirliği daha da artıran bu özellik, müzisyenlerin nota üretimini beş düzeyde (hafif, standart, ağır, sabit ve sürekli) dokunma güçlerine göre özelleştirmelerine olanak tanıyan tuşe hassasiyeti kontrolüne sahiptir ve kişiselleştirilmiş ve keyifli bir çalma deneyimi sağlar.

Poetry'nin kendisi de tamamen Japonya'da üretilmekte ve mümkün olan en yüksek üretim kalitesinin güvencesini sağlamaktadır.

 

Yarı-Pedal destekli Standart üç pedal

Akustik piyanonun özelliğini yansıtan vazgeçilmez üç pedal standardının dahil edilmesiyle piyano çalma deneyiminizi yükseltin. Detaylı müziksel ifade için gerekli olan notaları uzatma, yumuşak ve sostenuto pedallarını kusursuz bir şekilde kullanın. Müzikal artikülasyonunuzun inceliğini ve zenginliğini artıran yarım pedal kullanım seçeneğiyle daha da fazla ayrıntıya dalın.

 

Poetry içerisinde 50 Chopin başyapıtı

Piyano üzerinde özenle seçilmiş 50 başyapıtla kendinizi Chopin dünyasına bırakın. İtalyan piyanosunun büyüleyici tonlarını ve PLEYEL tonunu hızlı ve kolay bir şekilde keşfedin ve karşılaştırın. Poetry tarafından çalınan güzel bir fon müziğiniz olsun! Ek olarak, kendi Poetry'nizi edindiğiniz anda hem dinlemenin hem de güzel müzik çalmanın keyfini çıkarmanızı sağlayan, titizlikle seçilerek beraberinde verilen 23 piyano notasını kullanarak çalmanın keyfini çıkarın. Müzikal duyularınızı daha da cezbetmek için enstrümanın çeşitli yeteneklerini sergileyen 10 adet ton demosunun keyfini çıkarın.

 

İki bölümlü kayıt özelliğiyle performansınızı anında kaydedin

Performanslarınızı kaydetmenize, objektif bir şekilde dinlemenize ve çalımınızı geliştirmenize olanak tanıyan iki bölümlü kayıt özelliğiyle müzik yolculuğunuzu güçlendirin. Bir piyano parçasının çalımını taklit ederek her elinizi ayrı ayrı kaydederek müziğinizin özünü yakalayın. Alternatif olarak, tüm performansınızı kayıtlı bir şarkı üzerine birlikte kaydedin. İyileştirme ve müzikal keşif için dinamik bir araç sağlayan, çalma sırasında kaydedilen kullanıcı şarkılarının temposunu ayarlama yeteneği ile uygulamanızın kontrolünü elinize alın.

 

Metronom, layer ve partner modu gibi dijital piyanolara özgü özellikler.

Tek dokunuşla kolayca açılıp kapatılabilen, dersler ve zamanlamanızı geliştirmek için ideal olan kullanışlı metronomla pratik seanslarınızı geliştirin. İlgili düğmelere aynı anda basarak iki tonu zahmetsizce birleştiren ve yaylılar, vibrafon ve diğer enstrümanların piyanoyla uyumlu bir şekilde harmanlanmasını sağlayan sürükleyici 'Layer Modu'nu keşfedin. Klavyeyi sol ve sağ taraflara bölerek iki kişinin aynı notaları paylaşması için tasarlanan 'Ortak Modu' ile işbirliğine dayalı çalıma katılın. İster öğretmenler ve öğrenciler, ister ebeveynler ve çocuklar için olsun, bu mod, paylaşılan müzik deneyimlerini ve keyifli dersleri teşvik eder.

 

Bluetooth ses desteği

Akıllı telefon gibi bir Bluetooth cihazını Poetry'ye bağlayın ve depoladığınız müzik veya diğer seslerle birlikte piyano çalmanın keyfini çıkarın. Piyano çalmadığınız zamanlarda Poetry'yi güçlü bir Bluetooth hoparlör sistemi olarak kullanabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

Klavye: RH3 (Gerçek ağırlıklı çekiç hareketi 3)
             88 Tuş (A0-C8)

Tuşe Curve: Beş adet mevcut

Pitch Kontrol: Transpoze, Master akort

Tampere: Üç tip

Ses Üretimi: Stereo PCM Sistemi

Polifoni: 120 ses (maks.)

Sesler: 30 ses (10 x 3 banka)

Efektler: Brilliance, Reverb, Chorus (her biri 3 seviyeli)

Kayıt özelliği: iki bölüm, maksimum 14.000 nota (yaklaşık 100 KB)

Demo şarkılar: 60 (Ses Demo Şarkısı x 10, Choin’in Piyano Şarkıları x 50)

Metronom: Tempo, Ölçü, Vurgu, Ses ve ses seviyesi kontrolleri

Pedal: Damper*, Sostenuto, Soft* (yarım pedal desteği)

Bağlantılar: LINE GİRİŞİ, Kulaklık x 2, MIDI (GİRİŞ, ÇIKIŞ), Pedal, HOPARLÖR

Kontroller: Power, VOLUME, PIANO SONG, TRANSPOSE, FUNCTION, TOUCH, BRILLIANCE, REVERB, CHORUS, BANK, Sound x 10 DISPLAY, +, -, METRONOME, Play/Pause, Stop, Record, PART1, PART2

Kablosuz Bağlantı: Bluetooth (A2DP Sink)

Hoparlörler: 10cm x 2

Amfi: 25W x2

Güç kaynağı: DC 24 V

Güç tüketimi: 18W

Boyutlar (G x D x Y):
1346x347x770 mm / 52,99x13,66x30,31 inç
1346 x 347 x 926 mm / 52,99 x 13,66 x 36,46 inç (tuş kapağı açıkken)

Ağırlık: 35kg / 77,16 lbs. (Stant dahil)

Dahilinde verilenler:
AC adaptör, Özel Stand, Piyano notaları (23 Chopin parçası dahil)


*Teknik özellikler ve görünüm, iyileştirme amacıyla önceden haber verilmeden değiştirilebilir.

destek içerik gelecek
BENZER ÜRÜNLER
G1B AIR-BR
Korg G1 Serisi Dijital Piyano (Kahve)

56.100
G1B AIR-BK
Korg G1 Serisi Dijital Piyano (Siyah)

56.100
G1B AIR-WH
Korg G1 Serisi Dijital Piyano (Beyaz)

56.100
C1 AIR-BK
Korg C1 Serisi Dijital Piyano (Siyah)

46.200
C1 AIR-BR
Korg C1Serisi Dijital Piyano (Kahve)

46.200
C1 AIR-WH
Korg C1 Serisi Dijital Piyano (Beyaz)

46.200
LP380-U BK
Korg LP Serisi Dijital Piyano (Siyah)

37.950
LP380-U RW
Korg LP Serisi Dijital Piyano (Kahve)

37.950
LP380-U WH
Korg LP Serisi Dijital Piyano (Beyaz)

37.950
XE20-SP
Dijital Eşlikli Piyano

36.300
B2SP-BK
Korg B2 Serisi Dijital Piyano (Siyah)

24.750
B2SP-WH
Korg B2 Serisi Dijital Piyano (Beyaz)

24.750
LP180-BK
Korg LP Serisi Dijital Piyano (Siyah)

28.050
LP180-WH
Korg LP Serisi Dijtal Piyano (Beyaz)

28.050


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.