0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0
0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0

MODWAVE MK2
Wavetable Synthesizer
KDV Dahil :33.000
33.000
Havale/EFT :33.000
Favorilere Ekle
MODWAVE MK2
Fiyatı düşünce haber ver

100TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz

% 100 Güvenli
Alışveriş

2 Yıl Distribütör
Garantisi

Tüm Sorularınız İçin
0(212) 249 86 36

İade & Değişim
Garantisi

Vade Farksız
3 Taksit

Belirgin wavetable tınılarına, Kaoss Physics'e ve Motion Sequencing 2.0'a sahip sentez gücü.


 

Modwave mkII ile tanışın - Neredeyse iki kat daha fazla polifoni, genişletilmiş serbest çalışan LFO'lar ve daha fazlası!


1985 yılında KORG'un DW-8000'i, kullanıcılara analog osilatörlerle yaratılması imkansız olan sesleri vermek için dijital wavetable ile zengin analog filtreleri birleştirdi. Bugün hala kült bir favoridir.


modwave, DW mirasını temel alır ve onu inanılmaz derin wavetable osilatörler, muhteşem filtreler, son derece esnek modülasyon, eşsiz polifoni, kapsamlı pattern sequencing ve benzersiz, güçlü ve kolay bir kontrol sunmak için anında tatmin eden uygulamalı butonları içeren modern bir canavar synthesizer'a dönüştürerek özelleştirilebilir sesler ve müzik cümleleri yaratır.


modwave ayrıca dinamik hareket oluşturmak için iki benzersiz yeni araç sunuyor: Kaoss Physics ve Motion Sequencing 2.0. Kaoss Physics, x/y Kaoss pad'i modüle edilebilir oyun fiziğiyle birleştirerek, güçlü olmasının yanı sıra keşfedilmesi çok eğlenceli olan, hızlı yanıt veren, etkileşimli bir kontrol cihazı yerine de geçer. Motion Sequencing 2.0, wavestate'te bulunan Wave Sequencing 2.0 gibi organik, sürekli gelişen modelleri, diğer step sequencer'ların yapamayacağı şekilde karmaşık ve gelişen ifadeler oluşturmanıza yardımcı olmak için birden fazla şerit ve gerçek zamanlı kayıt dahil olmak üzere motion sequencing dünyasını geliştirir.


Wave Sequencing 2.0 (wavestate) ve altered FM (opsix) gibi, modwave'in gelişmiş wavetable sentezi, tamamen benzersiz seslerden oluşan kendi markasını ve bu seslerin kişiselleştirilmesini hızlı ve kolay hale getiren knob-per-function özelliğini sunar. Bu yeni yapıyla desteklenen, ön paneldeki kategori düğmeleriyle düzenlenen ve tümü dört Mod Düğmesi aracılığıyla anında özelleştirilebilen yüzlerce önyüklü ses vardır. modwave'in ayırt edici wavetable tınıları, parçalarınıza yeni bir boyut katacak agresif baslar, lead'ler ve geniş ambiyans padleriyle başlar. Fakat bu sadece bir başlangıç.


Daha derine inmek isteyenler sonsuz bir keşif kaynağı bulacaklar; modwave'in benzersiz synth yapısı sayesinde çok uzun bir süre boyunca yeni şeyler bulacaksınız. Seslerinizin çoğunu istediğiniz kadar kaydedin; binlerce yer var. Ayrıca ücretsiz WaveEdit yazılımını kullanarak kendi sample'larınızı yükleyebilir, wavetable'ları standart formatlarda içe aktarabilir ve kendi wavetable'larınızı oluşturabilirsiniz.


Yeni modwave mkII, şaşırtıcı bir şekilde 60 polifoni sesi sağlar; orijinal modwave'in 32 sesinin neredeyse iki katı ve ne pahasına olursa olsun bir wavetable synth için benzeri görülmemiş bir sayıdır. Kullanıcı isteklerine yanıt vererek tüm LFO'ları serbest çalıştırma, gecikmeli başlatma ve yeniden triggerlama seçenekleriyle güncelledik. Ayrıca reverb send'ler için bir önce/sonra anahtarı, yeni modülasyon kaynakları ve daha fazlasını da ekledik.


 

modwave sentez motoru

 

Wavetable osilatörleri "derin" olarak adlandırdığımızda şaka yapmıyoruz. Her biri binlerce ayrı wave'den oluşan 64'e kadar waveform içeren 200'den fazla wavetable ile işe başlayın. Temel karakterlerini değiştirmek için 30'dan fazla Modifier ve bunları gerçek zamanlı olarak işlemek için 13 Morph Type kullanın. Benzersiz, gerçek zamanlı A/B Blend'i kullanarak herhangi iki wavetable'dan yeni hibritler oluşturun. Hızlı bir matematik ile bu: kutudan çıkan haliyle 230 milyonun üzerinde wavetable varyasyonu demektir ve tüm bunlar, siz modülasyonu bile eklemeden önceki haliyledir.


Üstelik burada durmaya gerek de yok! Editor/Librarian yazılımını kullanarak yeni wavetable'ları içe aktararak paletinizi daha da genişletin. Standart Serum* formatındaki birçok ücretsiz ve ticari wavetable kütüphanesini deneyin veya modwave için özel bir versiyonda mevcut olan ücretsiz, platformlar arası WaveEdit'i kullanarak kendinizinkini oluşturun. Wavetable'ları dahili, yüksek hafızalı PCM kütüphanesinden sample'lar ile layerlayın veya Korg'un Sample Builder yazılımını kullanarak 4 GB'a kadar kendi sample'larınızı içe aktarın.


* İçe aktarılan bir wavetable'ın 64'ten fazla waveformu varsa, bunun oluşturulmuş bir crossfade olduğu varsayılır ve 64 waveform versiyonunu oluşturmak için ara waveformlardan bazıları bırakılır.


Her Programda iki adet tam özellikli wavetable osilatör, ayrıca bir sub osilatör/noise generator ve agresif MS-20, tatlı Polysix ve yeni geliştirilmiş Çoklu Filtre dahil bir düzine stereo filtre türünden biri bulunur. Dört triggerlanabilen envelope, beş LFO, çift mod prosesör ve iki key-track-generator'ün yanı sıra Multi-lane Motion Sequencing ve Kaoss Physics içeren son derece esnek modülasyon sistemini kullanarak her parametreyi canlandırın.


Tek bir Programda ses başına dört eşzamanlı wavetable'ı çalan tüm bu sentez gücüne rağmen modwave mkII, bir wavetable synth için inanılmaz olan 60 ses polifoniye ulaşır. Olasılıkları ikiye katlamak için iki Programı layer ile bir araya getirin.

 

 

Kaoss Physics

 

Kaoss Physics, bir yüzey üzerinde yuvarlanan ve duvarlardan seken bir topu modelliyor. Yüzeye herhangi bir yöne doğru eğim verilebilir. Değişken yükseklik/derinlik ve konuma sahip bir tümsek topu çeker veya itebilir. Ayarlanabilir sürtünme kuvveti topun hareketini yavaşlatır ve ayarlanabilir zaman tüm modelin hızını kontrol eder. Bu özelliklerin tümü modüle edilebilir olduğundan bunları gerçek zamanlı olarak değiştirebilirsiniz. 

X/Y pad üzerinde parmağınızla hafifçe ittirerek topu hareket ettirin veya başka bir modülasyon kaynağı kullanarak topu otomatik olarak başlatın. Ayrıca parmağınızı pad üzerinde tutarak topu doğrudan kontrol edebilirsiniz. Topun konumu, herhangi bir modülasyon hedefini kontrol etmek için kullanılabilen sekiz modülasyon sinyali üretir: X ve Y konumları, merkezden uzaklık, X eksenine göre açı ve son olarak +/- X ve için ayrı sinyaller.

Duvarlar sanki yastıklıymış gibi topu yavaşlatabilir veya tilt makinesindeki tamponlar gibi topu hızlandırabilir. Duvarlar tamamen kaldırılabilir, böylece yüzey eski bir atari oyunu gibi zıt kenarlar etrafına sarılır.

Modellenen ortam belirli modülasyon efektleri yaratabilir. Örneğin, modülasyon değerlerinin eninde sonunda 0'a dönmesi için negatif yüksekliğe sahip ortalanmış bir tümsek kullanın. Veya modülasyon değerlerini o bölgeden uzağa itmek için pozitif yüksekliğe sahip bir tümseği bir kenar veya köşeye konumlandırın.

Sonuç olarak, fiziksel hareketlerinizi güçlendirip onları karmaşık müzikal sonuçlara dönüştüren etkileşimli bir kontrol sağlar. Bunun aynı zamanda ne kadar eğlenceli olduğunu da söylemiş miydik?


 

Motion Sequencing 2.0

 

Motion Sequencing 2.0, Wave State'in Wave Sequencing 2.0 özelliğinden geliştirilmiştir. Timing, Pitch, Shape ve dört Step Sequence değeri seti, her biri kendi loop başlangıcına ve loop sonuna sahip olan "Şeritlere(Lanes)" ayrılmış olup, daha derin, daha özelleştirilebilir bir bölüm ve modülasyon kaydı seviyesi ekler.

Sequence her ileriye doğru hareket ettiğinde, ses çıkışını oluşturmak için tüm Şeritler birleştirilir. Örneğin, bir step sequence değeri her çalındığında farklı bir timing, pitch ve shape ile eşleştirilebilir. Hızı, LFO'ları, envelopları, Mod Düğmelerini veya diğer düğmeleri kullanarak her bir Şeritin loop noktalarını her nota için ayrı ayrı modüle edebilirsiniz. Bir akordaki her nota farklı bir şey çalıyor olabilir!

Şeritler ayrıca her çalındığında step sırasını rastgele hale getirebilir. Son olarak, bireysel stepler %0'dan %100'e kadar modüle edilebilir bir olasılıkla rastgele atlanabilir. Sonuç, kontrolünüze yanıt veren organik, sürekli değişen seslerdir. Dahili dual arpeggiatorler, daha da fazla olasılık için Motion Sequence ile etkileşime girebilir.


 

Synth motorunun derinliklerine inin

 

 

Wavetable nedir?

 

Wavetable'lar, belirli bir sıraya göre düzenlenmiş tek döngülü dijital waveformlardan oluşan kümeleridir. Wavetable'ın "konumu" hangi waveformun çalınacağını belirler. Konumun bir envelope, LFO veya başka bir modülasyon kaynağıyla taşınması, tınıda hafif veya dramatik değişiklikler yaratır. Bazı wavetable sistemler aniden bir waveformdan başka bir waveform'a geçiş yapar; diğer wavetable sistemler aralarında yumuşak bir şekilde geçiş yapar. Modwave her ikisini de yapabilir.

 

Modifier'lar

 

Yükleme sırasında herhangi bir wavetable karakterini değiştirmek için 30'dan fazla Modifier kullanın. Örneğin, tek veya çift harmonikleri izole edin, anti-aliased quantization veya saturation yoluyla ağırlık ekleyin veya Vintage 8 ve 12 seçenekleriyle eski tarz wavetable synth'lerin cesur karakterini yeniden ziyaret edin.

 

Morph

 

13 Morph Türü, wavetable'ları gerçek zamanlı olarak uzatmanıza, sıkıştırmanıza, yansıtmanıza ve başka şekilde değiştirmenize, tınılarını değiştirmenize ve modüle edildiğinde seste ek hareket oluşturmanıza olanak tanır. Sync, yalnızca tek bir osilatör kullanarak klasik swept-sync tınıları oluşturur. Üç özel Morph Türü (FM, AM ve Ring Mod) Osc 2'yi Osc 1 ile modüle eder ve hatta son ikisi sample'lara bile uygulanabilir.

 

A/B Blend

 

Benzersiz A/B modunu kullanan osilatörler, herhangi iki wavetable'ı phase-synchronous hassasiyetle harmanlayabilir (basit bir şekilde layerlanabilen seslerden farklı olarak), ara waveformlara sahip farklı bir boyuta açılabilir. Örneğin "ince" waveformlara gövde ekleyin veya yumuşak bir tınıya cızırtılı bir dokunuş ekleyin. Hatta aynı wavetable'ın iki farklı "modifier" versiyonu arasında geçiş yapın. A/B Karışımı elbette gerçek zamanlı olarak modüle edilebilir.

 

Gigabaytlarca sample

 

Wavetable'lar sample'larla katmanlandığında da harika ses çıkarır ve modwave osilatörleri bunu güvenle halleder. Toplamda gigabaytlar düzeyinde olan modwave'in sample kütüphanesi, KORG, Airwave ve Francis Preve'den yeni materyallerin yanı sıra Plugin Guru'dan bir banka ve KRONOS ve KROME kütüphanelerinden bir seçki içerir.

 

Filtrenizi seçin

 

Agresif MS-20 Lowpass veya Highpass filtreleri veya güçlü, tatlı Polysix Lowpass ile seslerinize vintage karakter katın; hepsi rezonans tınısını aramayı kolaylaştırmak için gain kontrolleriyle yeni geliştirildi. Rezonanslı 2-pole ve 4-pole Low Pass, High Pass, Band Pass ve Band Reject filtrelerinden oluşan eksiksiz bir koleksiyonla seslerinizi şekillendirin ve iyileştirin. Veya aynı anda birden fazla modun modüle edilebilir karışımlarını yaratan KORG'un benzersiz Çoklu Filtresi ile alışılmışın dışında bir adım atın - artık birçok olasılığın daha kolay keşfedilmesi için ön panel düğmesinde ön ayarlar bulunmaktadır.

 

Çok sayıda kontrol ve modülasyon

 

Düğmeler ve kontrollerle dolu modwave, sizi modwave'i keşfetmeye davet ediyor. Osilatörler, filtreler, envelope'lar, LFO'lar ve efektler, özel ön panel kontrolleriyle parmaklarınızın ucunda. Dört programlanabilir Mod Düğmesi, her sesten en fazla verim alacak şekilde özelleştirilmiştir. Düğmeleri gerçek zamanlı performansta kullanın ve sonuçları yeni sesler olarak kaydedin. Hold düğmesi, ön panel kontrollerini keşfederken veya diğer donanımları çalarken notaları veya akorları süresiz olarak uzatmanıza olanak tanır.

 

Kaoss Physics'i, Pitch Bend'i ve Modülasyon Çarklarını da ekleyin; gerçek zamanlı ifadenin her zaman birden fazla boyutuna sahip olacaksınız.

 

Daha da derine inmek ister misiniz? Neredeyse tüm ön panel düğmeleri ve ekrandaki parametrelerin çoğu modüle edilebilir. Her bir Motion Sequence Step'i için ayarları bile değiştirebilirsiniz! Mod Prosesörler, quantization, smoothing, curvature ve daha fazlasını kullanarak modülasyon sinyallerini dönüştürmenize olanak tanır.

 

Bir efekt cephaneliği

 

Modwave'in muhteşem efektleri prodüksiyona hazır sesler sunar. Her katmanın üç ayrı efekti vardır; Ek olarak Performansın bir ana Reverb'ü ve parametrik EQ'su vardır. Kompresörler, EQ'lar, choruslar, flangerlar, phaserlar ve stereo delayler gibi standartların yanı sıra Wave Shaper, Talking Modulator, Reverse Delay, Multiband Mod Delay ve Overb (OASYS ve Kronos'tan) gibi farklı işlemcileri bulacaksınız. VOX gitar amfileri, VOX wah, multi-head tape echo ve klasik gitar pedallarından oluşan bir koleksiyon dahil olmak üzere modellenmiş efektler de dahildir.

 

İlham veren rastgele modu.

 

Daha fazla ilham mı arıyorsunuz? "Zar" simgesiyle işaretlenmiş özel bir ön panel düğmesi, akıllı rastgeleleştirme yoluyla yeni sesler üretir. Filtre, Sample Lane veya efektler gibi sesin tamamını veya yalnızca bir kısmını rastgele seçin. Sonuçları doğrudan veya kendi yaratımlarınız için bir başlangıç noktası olarak kullanın.

 

Editör/Kütüphane yazılımı

 

Modwave Editor/Librarian, sesleri macOS veya Windows bilgisayarınız (en son Apple M1 tabanlı sistemler dahil) aracılığıyla düzenlemenizi ve organize etmenizi sağlar. Yüksek hızlı iletişim için USB ağını kullanarak cihaz için ikinci bir ön panel gibi çalışır, dolayısıyla verileri senkronize etmeye veya aktarmaya gerek kalmaz. Animasyonlar, modülasyonun etkilerini gerçek zamanlı olarak gösterir ve programlama sırasında çok yardımcı olur.

 

Set Listler ve Pürüzsüz Ses Geçişleri.

 

Set Listler, Modwave Performanslarınızın zahmetsiz bir şekilde organize edilmesini sağlar ve konserde veya provada anında erişim sağlar. Pürüzsüz Ses Geçişleri, daha önce çalınan seslerin ve efektlerin, yeni bir ses seçildiğinde bile doğal bir şekilde tınlamaya devam etmesine olanak tanır.

 

Bağlantılar

 

Dengeli stereo çıkışlar herhangi bir kayıt veya monitör sistemine bağlanır ve bireysel veya sahnede çalım için bir stereo kulaklık çıkışı sağlanır. Din tarzı MIDI jakları, diğer MIDI donanımlı enstrümanlara ve ses donanımlarına bağlantı sağlar ve modwave, Windows ve macOS bilgisayarlara sınıf uyumlu USB MIDI bağlantılarını destekler.

 

KORG Ar-Ge Kaliforniya tarafından tasarlandı.

 

KORG Ar-Ge orijinal WAVESTATION'ı yaptı, OASYS ve KRONOS'u birlikte yaptı ve diğer birçok KORG enstrümanının arkasındaki temel teknolojileri geliştirdi. Modwave, son teknolojiler aracılığıyla çarpıcı ses ve derin esneklik sunarak benzersiz estetiğini yansıtıyor. Wavestate'in önemli ses tasarımcıları Airwave ve Peter “Ski” Schwartz, modwave'in inanılmaz ses kütüphanesini oluşturmak için Francis Preve, Richard Devine ve KORG seslendirme ekibine katıldı.

 

Ücretsiz müzik yazılımı paketi

 

Modwave, müziğinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak çeşitli müzik yazılımı koleksiyonuyla birlikte gelir; bunlar arasında yapay zeka destekli mastering için Izotope'un Ozone Elements'i, klavye çalma becerilerinizi geliştirmek için Skoove ve KORG ve diğer markaların yazılım synthesizerları yer alır.


 

modwave native yazılımına özel çapraz geçiş

 

Modwave donanımının sahipleri, modwave donanımının benzersiz kimliğine bağlı bir kupon kodu aracılığıyla, 49,99 ABD Doları tutarındaki özel fiyatla yerel modwave'e geçiş lisansı almaya hak kazanır. Donanım ve yazılım sürümlerini birlikte kullanarak her iki dünyanın da en iyisine sahip olabilirsiniz: dokunuşunuza yanıt veren fiziksel bir cihaz ve tam DAW entegrasyonu. Kuponu oluşturmak için:

1. Modwave sistemi sürüm 2.1 veya üzerini, Editor/Librarian 1.3 veya üzerini indirin.
2. Modwave donanımınızı güncelleyin ve Editor/Librarian'ı yükleyin.
3. Editor/Librarian'da Dosya menüsünü açın ve "Eklenti Kuponu Al..." seçeneğini seçin.
4. Kupon kodunu içeren bir iletişim kutusu görünecektir; Kuponu KORG Mağazasında kullanmak için ekrandaki talimatları izleyin.

 

modwave native

 

1985 yılında KORG'un DW-8000 modeli, kullanıcılara analog osilatörlerle yaratılması imkansız olan sesleri vermek için dijital wavetable'ları zengin analog filtrelerle birleştirdi. Bugün hala kült bir favoridir.

2021'de piyasaya sürülen modwave, DW mirasını temel alıyor ve benzersiz, güçlü ve kolayca özelleştirilebilir sesler ve özellikler sunmak için inanılmaz derecede derin wavetable osilatörler, muhteşem filtreler, son derece esnek modülasyon, gelişmiş pattern sequencing ve makro kontroller içeren modern bir canavar synthesizer'a dönüştürüyor.

Şimdi KORG, donanımsal modwave synthesizer'ın tam uyumlu yazılımı olan modwave native'i duyurmaktan mutluluk duyuyor. modwave native, hem macOS hem de Windows'ta VST3, AAX ve bağımsız formatların yanı sıra macOS'ta AU olarak mevcuttur. Donanım ve yazılım arasında sorunsuz bir şekilde ses alışverişi yapabilirsiniz. Modwave native ile DAW'nızda üretim yapın ve ardından modwave donanımını kullanarak aynı sesleri sahnede çalın. Donanımın uygulamalı arayüzüyle sesler oluşturun ve bunları bilgisayar tabanlı bir ortak çalışanla paylaşın. Ayrıca, donanım modwave'i için mevcut birçok üçüncü taraf ses kitaplığının yanı sıra modwave veya wavestate için tasarlanmış örnek kitaplıklardan herhangi birini kullanabilirsiniz.

 

 

Teknik Özellikler

Sistem
Klavye: 37 tuş (velocity ve release-velocity hassasiyetli)
Maksimum Polifoni: 60 stereo ses
Ses üreten sistem: modwave synthesis engine

Modülasyon
Kontroller: Mod Çarkı, Pitch Çarkı, Kaoss Physics, 4x Mod Düğmesi
Diğer Kaynaklar: 4x Envelop, 5x LFO, 2x Mod Processor, 2x Key Track, Seq Lanes A-D, Step Pulse, Tempo, Program/Performance Note Count, Program/Performance Voice Count, Poly Legato, Velocity, Exponential Velocity, Release Velocity, Gate, Gate+Damper, Note-On Trigger, Note-On Trigger+Damper, Note Number, Aftertouch ve Poly Aftertouch (sadece harici MIDI), MIDI CC'ler +/-, MIDI CC'ler +
Hedefler: Her bir Motion Sequencing Adımlarının parametreleri de dahil olmak üzere çoğu parametre modüle edilebilir. Motion Sequence uzunluğuna bağlı olarak Program başına 1.000'den fazla potansiyel modülasyon hedefi olabilir.

Efektler
Pre FX: Decimator, Graphic EQ, Guitar Amp, Modern Compressor, Parametric EQ, Red Compressor, Ring Modulator, Tremolo, Wave Shaper
Mod FX: Black Chorus/Flanger, Black Phase, CX-3 Vibrato Chorus, EP Chorus, Harmonic Chorus, Modern Chorus, Modern Phaser, Orange Phase, Polysix Ensemble, Small Phase, Talking Modulator, Vintage Chorus, Vintage Flanger, Vintage/Custom Wah, Vox Wah
Delay: L/C/R Delay, Multiband Mod Delay, Reverse Delay, Stereo/Cross Delay, Tape Echo
Master Reverb: Early Reflections, Overb 
Master EQ: 4-band parametric EQ

Genel
Girişler/çıkışlar: Kulaklık (6,3 mm stereo phone jack), OUTPUT L/MONO ve R (empedans dengeli 6,3 mm TRS phone jack), DAMPER (6,3 mm phone jack, yarım damper desteklenmez), MIDI IN ve OUT bağlantıları, USB B bağlantı noktası
Güç kaynağı: AC adaptör (DC12V, 2500mA)
Güç tüketimi: 5W
Boyutlar (E × D × Y): 565 × 338 × 92 mm/22,24” × 13,31” × 3,62”
Ağırlık: 2,9 kg/6,93 lbs.
Birlikte verilen öğeler: AC adaptör, Önlemler, Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Aksesuarlar (ayrı olarak satılır): DS-1H damper pedalı, PS-1 switch pedalı, PS-3 switch pedalı

*Teknik özellikler ve görünüm önceden haber verilmeden değiştirilebilir.
*Tüm ürün adları ve şirket adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

destek içerik gelecek
BENZER ÜRÜNLER
MICROKORG
Synthesizer / Vocoder

18.150
MICROKORG-CR
Synthesizer / Vocoder

21.450
MICROKORG-XL+
Synthesizer / Vocoder

18.150
MICROKORG-S
Synthesizer / Vocoder

19.800
RK-100S-2 BK
Keytar

29.700
RK-100S-2 RD
Keytar

29.700
MONOLOGUE-BK
Monophonic Analogue Synthesizer

12.870
MONOLOGUE-BL
Monophonic Analogue Synthesizer

12.870
MINILOGUE
Polyphonic Analogue Synthesizer

24.750
MINILOGUE XD-M
Analog Synthesizer Module

27.225
PROLOGUE-16
Polyphonic Analogue Synthesizer

59.400
OPSIX
FM Synthesizer

24.750
OPSIX SE
FM Synthesizer

74.250
OPSIX SE PLATINUM
FM Synthesizer

79.200
WAVESTATE SE
Wave Sequencing Synthesizer

74.250


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.