0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0
0 ürün - 0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0

WAVESTATE MK2
Wave Sequencing Synthesizer
KDV Dahil :33.000
33.000
Havale/EFT :33.000
Stokta Yok
Favorilere Ekle
WAVESTATE MK2
Stoğa girince haber ver

100TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz

% 100 Güvenli
Alışveriş

2 Yıl Distribütör
Garantisi

Tüm Sorularınız İçin
0(212) 249 86 36

İade & Değişim
Garantisi

Vade Farksız
3 Taksit

Efsanevi synthesizer, yeni baştan tasarlandı.
Genişletilmiş polifoni, genişletilmiş olanaklar.

KORG'un efsanevi WAVESTATION'ı, ham sample'ları daha önce kimsenin duymadığı seslere dönüştüren Wave Sequencing'i dünyaya tanıttı. Amiral gemisi OASYS ve KRONOS klavyeleri, Wave Sequencing'i daha da geliştirerek, gür, gelişen padler ve yürüyen ritimlerinden oluşan benzersiz paletini genişletti.

2020'de beğeniyle karşılanan wavestate, Wave Sequencing'i bir üst seviyeye taşıdı. Radikal bir şekilde yeniden tasarlanan Wave Sequencing 2.0 özelliğine sahip wavestate, kapsamlı anlık kontrolleriyle şaşırtıcı, sürekli değişen sesler sunar. Nostaljik bir yeni üretimden çok uzak olan wavestate, modüler synth'ler, ritim box'lar ve algoritmik kompozisyon gibi çeşitli kaynaklardan ipuçları alarak yeni nesil müzisyenler, yapımcılar ve besteciler için sıfırdan tasarlandı.

Wavestate ayrıca çığır açan başka bir konsepti de tanıttı: wavestate native yazılımı (*ayrıca satılır, wavestate kullanıcıları indirimli olarak satın alabilir) ile DAW'ınızda cihazınız ile yazılım arasında tam uyumlulukla ve ödün vermeden kullanılabilir. Yazılım ve donanım arası çalışmalarda sorunsuz geçiş yapmak için mükemmeldir.

Şimdi geliştirilmiş polifoni (96 stereo ses) ve yeni bir görünüm ile, KORG yeni wavestate mkII'yi sunmaktan gurur duyuyor. Birçok mükemmel üçüncü taraf kütüphanesi de dahil olmak üzere hem orijinal wavestate ile wavestate SE hem de wavestate native yazılımının sesleri ve sample'ları birbiriyle tamamen uyumludur. Güncellenen yazılım ve sesler onu taze tutar (ve bunlar orijinal wavestate için de mevcuttur). 37 tam boyutlu tuşa sahip kompakt form faktörü yine de kolayca taşınır ve her türlü sahne, stüdyo veya masaüstü setup'ınıza düzgün bir şekilde sığar.

 

-Wave Sequencing 2.0
-Anlık kontrol ile kapsamlı modülasyon
-Gigabaytlarca Sample - ve kendinize ait 4 GB'a kadar alan
-MS-20 ve Polysix dahil olmak üzere modellenmiş filtreler
-96 stereo ses
-Vektör kontrollü 4 Layer
-14 eşzamanlı efekt
-Set Listler ve Pürüzsüz Ses Geçişleri
-Rastgele Seçim
-Mac ve Windows için Ücretsiz Düzenleyici/Kütüphane ve Sample Oluşturma yazılımı
-Kompakt. Harika tasarım. 37 tam boyutlu tuş
-Kaliforniya'da KORG Ar-Ge tarafından tasarlandı


Wave Sequencing 2.0

Orijinal WAVESTATION, bir wave sequence'ın her adımına bir süre, bir sample ve bir pitch veriyordu. Bu, kulağa hoş gelen, tekrarlayan paternler yaratarak ses tasarımında tamamen yeni yaklaşımların ortaya çıkmasına neden oldu. Peki ya sesler tekrarlanmak yerine organik ve beklenmedik şekillerde gelişebilseydi?

Wave Sequencing 2.0 zamanlamayı, sample dizisini ve melodiyi ayırır, böylece her biri bağımsız olarak değiştirilebilir. Ayrıca şekiller, gate süreleri ve step sequencer değerleri gibi yeni özellikler de ekler. Bunların her biri bir “Lane”dir ve her Lane(Şerit) farklı sayıda adıma ve kendi başlangıç, bitiş ve döngü noktalarına sahip olabilir.

Sıra her ileriye doğru hareket ettiğinde, sesi oluşturmak için ayrı Şeritler birleştirilir. Örneğin, bir sample her oynatıldığında farklı bir süre, pitch, shape, gate uzunluğu ve step sequence değeriyle eşleştirilebilir. Hızı, LFO'ları, envelope'ları, Mod Düğmelerini veya diğer ayarları kullanarak her şeridin başlangıç, bitiş ve döngü noktalarını her nota için ayrı ayrı modüle edebilirsiniz. Hatta bir akordaki her nota farklı bir şey çalıyor bile olabilir!

Şeritler ayrıca, dahil edilen adımların aralığı üzerinde gerçek zamanlı kontrol ile her oynadıklarında adım sırasını rastgele hale getirebilir. Son olarak, adımlar tek olarak %0'dan %100'e kadar modüle edilebilir bir olasılıkla rastgele atlanabilir. Tüm bunların sonucu, kontrolünüze yanıt veren organik, sürekli değişen seslerdir. Dört dahili arpeggiator, daha fazla olasılık için Wave Sequence'lar ile etkileşime girebilir.


Kolayca ifade edilebilir. Son derece derinlikli

Düğmeler ve kontrollerle dolu wavestate SE sizi keşfetmeye davet ediyor. Filtreler, envelope'lar, LFO'lar, efektler gibi tüm temel özellikler, özel ön panel kontrolleriyle parmaklarınızın ucunda. Sekiz adet programlanabilir Mod Düğmesi, her sesin potansiyalini ortaya çıkaracak şekilde özelleştirildi ve çoğu zaman onları tamamen yeni yönlere taşıyor. Düğmeleri gerçek zamanlı performanslarda kullanın ve ortaya çıkan sonuçları yeni ses olarak kaydedin. Pitch Bend ve Modülasyon Çarklarını ve benzersiz Vektör Joystick'i de ekleyin; gerçek zamanlı ifadenin birden fazla boyutuna her an sahip olacaksınız. 
Daha derine inmek ister misiniz? Neredeyse tüm ön panel düğmeleri ve ekrandaki parametrelerin birçoğu modüle edilebilir. Her bir Wave Sequence adımları için ayarları bile değiştirebilirsiniz! Mod Processorler, quantization, smoothing, curvature ve daha fazlasını kullanarak modülasyon sinyallerini dönüştürmenize olanak tanır.


İlham veren rastgele modu

Daha fazla ilham mı arıyorsunuz? "Zar" simgesiyle işaretlenmiş özel bir ön panel düğmesi, akıllı rastgeleleştirme yoluyla yeni sesler üretir. Filtre, Sample Lane veya efektler gibi sesin tamamını veya yalnızca bir kısmını rastgele seçin. Sonuçları doğrudan veya kendi yaratımlarınız için bir başlangıç noktası olarak kullanın.


Bir efekt cephaneliği

Wavestate SE'nin mükemmel efektleri prodüksiyona hazır sesler sunar. Her katmanın üç ayrı efekti vardır; Ek olarak Performansın bir ana Reverb'ü ve parametrik EQ'su vardır. Kompresörler, EQ'lar, choruslar, flangerlar, phaserlar ve stereo delayler gibi standartların yanı sıra Wave Shaper, Talking Modulator, Reverse Delay, Multiband Mod Delay ve Overb (OASYS'den) gibi farklı işlemcileri bulacaksınız. VOX gitar amfileri, VOX wah, multi-head tape echo ve klasik gitar pedallarından oluşan bir koleksiyon dahil olmak üzere modellenmiş efektler de dahildir.


Filtrenizi seçin

Agresif MS-20 Lowpass veya Highpass filtreleri veya güçlü, tatlı Polysix Lowpass ile seslerinize vintage karakter katın. Rezonanslı 2-pole ve 4-pole Low Pass, High Pass, Band Pass ve Band Reject filtrelerinden oluşan eksiksiz bir koleksiyonla seslerinizi şekillendirin ve iyileştirin. Veya aynı anda birden fazla modun modüle edilebilir karışımlarını yaratan KORG'un benzersiz Çoklu Filtresi ile alışılmışın dışında bir adım atın.


Gigabaytlarca sample. 96 stereo ses

Toplam gigabayt cinsinden, wavestate SE'nin sample kitaplığı, orijinal WAVESTATION'ınkinden bin kat daha büyüktür. Bu sayede, Wave Sequence'lar için harika sesler sağlayacak olan, oldukça fazla ham maddeye sahip olabilirsiniz. Plugin Guru'dan bir sample bankası, KORG'dan yepyeni sample'lar ve NAUTILUS, KRONOS ve KROME kütüphanelerinden bir seçki de mevcuttur. Tabii ki KORG ayrıca WAVESTATION'ın tüm sample'larını (tüm seçenekler dahil) artı büyük bir WAVESTATION Wave Sequences kütüphanesini de sağlıyor. KORG'un tescilli anti-aliasing sample playback teknolojisini kullanarak 120'ye kadar stereo sesi saf bir netlikte çalın.


4 GB Kullanıcı Sample alanı

Kendinizi kendi benzersiz sesinizle ifade edin. Mac ve Windows için ücretsiz Sample Builder uygulaması aracılığıyla kendi Multisample'larınızın 4 GB'a kadarını wavestate SE'ye aktarın. Birçok üçüncü taraf kütüphanesi de mevcuttur! Yeni sample'larınızı tıpkı fabrika Multisample'ları, Wave Sequence'larda veya tek başına Multisample'lar olarak kullanın.


Dörtle çarpın

Tüm bu sentez gücüyle, wavestate SE'nin aynı anda yalnızca bir ses çalacağını düşünebilirsiniz. Hiç de değil. Daha da zengin ve karmaşık sonuçlar için, her biri kendi efektlerine ve arpeggiator'e sahip dört adede kadar Programı bir Performansta bir araya getirin. Vector Envelope ve Joystick'in birleşimi ile dört Katmanın ayrı ayrı seslerini karıştırır ve ayrıca diğer parametreleri de modüle edebilir.


Set Listler ve Pürüzsüz Ses Geçişleri

Set Listler, wavestate SE Performanslarınızın zahmetsiz bir şekilde organize edilmesini sağlar ve konserde veya provada anında erişim sağlar. Pürüzsüz Ses Geçişleri, daha önce çalınan seslerin ve efektlerin, yeni bir ses seçildiğinde bile doğal bir şekilde tınlamaya devam etmesine olanak tanır.


Diğerleriyle uyumlu çalışır

Dengeli stereo çıkışlar herhangi bir kayıt veya monitör sistemine bağlanır ve kişisel çalma veya sahnede dinleme için bir stereo kulaklık çıkışı sağlanır. Din tarzı MIDI bağlantıları, diğer MIDI donanımlı enstrümanlara ve ses donanımlarına bağlantı sağlar. Wavestate SE, Windows ve Mac bilgisayarlara sınıf uyumlu USB MIDI bağlantılarını destekler ve wavestate SE Editor/Librarian ve Sample Builder programları KORG'dan ücretsiz olarak indirilebilir.


Editör/Kütüphane

Editör/Kütüphane wavestate SE için ikinci bir ön panel görevi görür. Modüle edilmiş parametre değerlerinin ve Wave Sequence'ların gerçek zamanlı gösterimi, yaratımlarınız hakkında size anında geri bildirim sağlar. Sesleri, envelope'ları, LFO'ları, filtre ayarlarını ve daha fazlasını kopyalayıp yapıştırın. Tüm dahili parametrelere erişimle Efektlerin derinliklerine dalın ve kendi Efekt Preset Ayarlarınızı oluşturun.


KORG Ar-Ge Kaliforniya tarafından tasarlandı

KORG Ar-Ge orijinal WAVESTATION'ı yaptı, OASYS ve KRONOS'u birlikte yaptı ve diğer birçok KORG enstrümanının arkasındaki temel teknolojileri geliştirdi. Wavestate, son teknolojiler aracılığıyla çarpıcı ses ve derin esneklik sunarak benzersiz estetiğini yansıtıyor.

Orijinal WAVESTATION'ın üç önemli ses tasarımcısı John Bowen, John “Skippy” Lehmkuhl (Plugin Guru) ve Peter “Ski” Schwartz, inanılmaz wavestate SE ses kütüphanesini yaratmak için Belçikalı sanatçı Airwave ve ünlü KORG seslendirme ekibine katıldı.


Ücretsiz müzik yazılımı paketi

Opsix SE, sadece şarkı yaratmanıza değil, aynı zamanda klavye çalma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak, “Skoove” kullanarak da yönetmenize izin veren “Ozon Elements” de dahil olmak üzere KORG ve diğer markaların yazılım synth'lerinin yanı sıra Izotope'un çeşitli müzik yazılımlarıyla birlikte gelir. 

Başka bir deyişle, bu synthesizer elinize geçtiği anda müziğinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak çeşitli araçlara sahip olacaksınız.


wavestate native yazılımına özel çapraz geçiş

Donanım wavestate'in herhangi bir donanım versiyonunun sahipleri, wavestate'in özel kimliğine bağlı bir kupon kodu aracılığıyla 49,99 ABD Doları tutarındaki özel fiyatla wavestate native için çapraz geçiş lisansı almaya hak kazanır. Donanım ve yazılım sürümlerini birlikte kullanarak her iki dünyanın da en iyisine sahip olabilirsiniz: dokunuşunuza yanıt veren fiziksel bir cihaz ve tam DAW entegrasyonu. Kuponu oluşturmak için:

1. Wavestate mkII ve wavestate SE sahipleri için: wavestate Editor/Librarian'ın en son sürümünü indirip yükleyin.
Orijinal wavestate sahipleri için, wavestate sistemi sürüm 2.1.0 veya üstünü ve wavestate Editor/Librarian 1.1 veya üstünü kullandığınızdan emin olun. Gerekirse wavestate donanımınızı güncelleyin ve yeni Editör/Kütüphaneyi yükleyin.
2. Editör/Kütüphane'de Dosya menüsünü açın ve "Eklenti Kuponu Al..." seçeneğini seçin.
3. Kupon kodunu içeren bir iletişim kutusu görünecektir; Kuponu KORG Mağazasında kullanmak için ekrandaki talimatları izleyin.


wavestate native

wavestate native, donanım wavestate synthesizer'ın tam uyumlu yazılım karşılığıdır. wavestate native, hem macOS hem de Windows'ta VST3, AAX ve bağımsız formatların yanı sıra macOS'ta AU olarak mevcuttur. Donanım ve yazılım arasında sorunsuz bir şekilde ses alışverişi yapabilirsiniz. Wavestate native ile DAW'nızda üretim yapın ve ardından aynı sesleri wavestate donanımını kullanarak sahnede çalın. Donanımın uygulamalı arayüzüyle sesler oluşturun ve bunları bilgisayar tabanlı bir ortak çalışanla paylaşın. Ayrıca donanım wavestate için mevcut birçok üçüncü taraf ses ve sample kitaplığından herhangi birini kullanabilirsiniz.


Teknik Özellikler

 

Klavye
37 tuş (Velocity ve release-velocity hassasiyetli)

Ses üretme sistemi
Wave Sequencing 2.0

Maksimum Polifoni
96 stereo ses

Sesler
Fabrika ayarı 261 Performans, 799 Program ve 1,042 Wave Sequence
On binlerce kullanıcı performansı için depolama alanı


Yapısı

Performans
4 Layer, Reverb, EQ;
Performanstaki tüm düzenlemeler DAW tarzında saklanır (ayrı Programlar, Wave Sequence vb. olarak kaydetme desteklenir ancak gerekli değildir)

Layer
Program, Arpeggiator, Key ve Velocity Zone'lar

Program
Wave Sequence, Filter, Amp, Pre FX, Mod FX, Delay


Filtreler
2-pole LPF, 2-pole HPF, 2-pole BPF, 2-pole Band Reject, 4-pole LPF, 4-pole HPF, 4-pole BPF, 4-pole Band Reject, Multi Filter, MS-20 LPF, MS-20 HPF, Polysix


Modülasyon

Kontroller
Mod Wheel, Pitch Wheel, Vector Joystick X/Y, 8x Program/Performance Mod Knob'u

Diğer Kaynaklar
3x Envelope, Vector Envelope, 3x LFO, 2x Mod Processor, 2x Key Track, Step Sequencer Lane, Step Pulse, Tempo, Program/Performance Note Count, Program/Performance Ses Count, Poly Legato, Velocity, Exponential Velocity, Release Velocity, Gate/Gate+Damper, Note-On Trigger/Note-On Trigger+Damper, Note Number, Aftertouch/Poly Aftertouch (sadece harici MIDI), MIDI CCs +/-, MIDI CCs +

Hedefler 
Bireysel Wave Sequence Adımlarının parametreleri de dahil olmak üzere çoğu parametre modüle edilebilir. Wave Sequence uzunluğuna bağlı olarak Program başına 1.000'den fazla potansiyel modülasyon hedefi olabilir.


Efektler

Pre FX
Decimator, Graphic EQ, Guitar Amp, Modern Compressor, Parametric EQ, Red Compressor, Ring Modulator, Tremolo, Wave Shaper

Mod FX
Black Chorus/Flanger, Black Phase, CX-3 Vibrato Chorus, EP Chorus, Harmonic Chorus, Modern Chorus, Modern Phaser, Orange Phase, Polysix Ensemble, Small Phase, Talking Modulator, Vintage Chorus, Vintage Flanger, Vintage/Custom Wah, Vox Wah

Delay
L/C/R Delay, Multiband Mod Delay, Reverse Delay, Stereo/Cross Delay, Tape Echo

Reverb
Early Reflections, Overb

Performance EQ
4-band parametric EQ


Girişler/Çıkışlar

Kulaklık (6,3 mm stereo phone jakı)
OUTPUT L/MONO ve R (empedans dengeli 6,3 mm TRS phone jakları)
DAMPER (6,3 mm phone jakı)
MIDI IN ve OUT bağlantıları
USB B port

Güç kaynağı
AC adaptör (DC12V, 2500mA)

Güç tüketimi
5 W

Boyutları (ExDxY)
565 x 338 x 92 mm/22.24” x 13.31” x 3.62”

Ağırlık
2.9 kg/6.93 lb.

Dahilinde verilenler
AC adaptör

Aksesuarlar (ayrı satılır)
DS-1H damper pedal, PS-1 switch pedal, PS-3 switch pedal

* Tüm ürün, şirket ve standart adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.
* Ürünlerin görünümü ve özellikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

destek içerik gelecek
BENZER ÜRÜNLER
MICROKORG
Synthesizer / Vocoder

18.150
MICROKORG-CR
Synthesizer / Vocoder

21.450
MICROKORG-XL+
Synthesizer / Vocoder

18.150
MICROKORG-S
Synthesizer / Vocoder

19.800
RK-100S-2 BK
Keytar

29.700
RK-100S-2 RD
Keytar

29.700
MONOLOGUE-BK
Monophonic Analogue Synthesizer

12.870
MONOLOGUE-BL
Monophonic Analogue Synthesizer

12.870
MINILOGUE
Polyphonic Analogue Synthesizer

24.750
MINILOGUE XD-M
Analog Synthesizer Module

27.225
PROLOGUE-16
Polyphonic Analogue Synthesizer

59.400
OPSIX
FM Synthesizer

24.750
OPSIX SE
FM Synthesizer

74.250
OPSIX SE PLATINUM
FM Synthesizer

79.200
WAVESTATE SE
Wave Sequencing Synthesizer

74.250


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.